iPhone iPad iOS 5 Tilbehør Nyheter App Forretning Eple Cydia Temaer Videoer Fotografi Spill Unger
2

Ny App – Todo

Todo Todo er tilgjengelig gjennom det Installatør.app i det Ste Emballere Kilde. App åpner til en blank side…to tilføyer en oppgave akkurat tapp Redigerer i det øverst til høyre hjørnet. Du kan da velge ut Ny i toppet forlot hjørne. Dette vil automatisk føre opp en oppgave med tittelen ttd…to forandrer det akkurat tapper på det…you da kan fjerne ttd og type i tittelen av din oppgave. Når de har tittelen av din oppgave som blir gått inn i du kan tappe Oppdatering å tilføye det til din todo liste. Hvis du ikke vil tilføye det til din todo liste akkurat tapp Kansellerer. Hvis du er gjort å redigering og ville like få tilbake til hovedlisten tappen som Blir Gjort i det øverst til høyre hjørnet. Mens i hovedlisten sikten…you kan tappe på en oppgave og kan velge å sende deg en e-postpåminnelse. Dette vil føre opp en blank e-post med tittelen av din oppgave som emnet…you kan tilføye ytterligere informasjon i kroppen av e-posten eller vil sende det med akkurat emnet. Å stryke en oppgave, dra tilbake inn i Redigerer og da tapp på den røde knappen til venstre for oppgaven…a stryker knapp vil komme fram tilhøyrefor oppgaven…just velger ut stryker og din oppgave blir strøket. Dette er en enkel liten app som kan være meget nyttig. Jeg ville elske ser evnen å skape kategorier og evnen å sjekke ting av uten å stryke dem ! Foruten som…a god app. Under er noen screenshots :

Det er enda en god todo liste app, Mobiletodolist, som er tilgjengelig i det Installatør.app under produktivitet og gjennom det Ste Emballere kilde.



Todo Todo Todo
Todo Todo Todo Todo Todo Todo Todo Todo

Artikler liknende :

Mobiletodolist 0,4 (3904 sikter)

Mobiletodolist2 0.6-rc1 (5615 sikter)

Dobot Todos 1,0 (7553 sikter)

Ny App – Lekse (7540 sikter)

Lockbox 0,5 (4649 sikter)

2 Reaksjoner På Ny App – Todo

  1. ‹› Bobbi sier :

    Jeg tror at en varselsrett på iphone ville være meget mer nyttig enn en e-post !

  2. ‹› Verl Todd Sier :

    Jeg’ve prøvde å tilføying denne app. men når jeg kjører det, drar det tilbake til hovedskjermen. Hva gjør jeg galt ? Hjelp !

Forlate et Svar

Din e-postadresse blir ikke publisert. Krevede felt er merket *

*

Du kan bruke disse HTML Merker og tilskriver : <en href =»» tittel =»»> <abbr tittel =»»> <akronymtittel =»»> <b> <blockquote siterer =»»> <siter> <kode> <del datetime =»»> <em> <jeg> <q siterer =»»> <slag> <sterk>