10

Stukken 1.0

StukkenDe stukken is een raadselspel. Het voorwerp van het spel is de stukken rond te bewegen om het beeld te decoderen. App zal voor het belangrijkste spelscherm openen. Hier zult u scrambled raadselstukken zien. De stukken met de pijlen wijzen op welke hoek zij behoren in (zo, wordt u net vier wenken van de knuppel!). Van hier, moet u de rest stukken bewegen om het beeld te decoderen. Als u op het beeld onttrekt, zult u een menubar met twee opties krijgen; Opstelling en Beeld. De opstelling staat u toe om de grootte van het raadsel te veranderen dat u de opties geeft; 40, 50, 60, 70 en 80. De optie van het Beeld zal omhoog een lijst brengen van welke blik zoals beelddossiers. Nochtans, doen zij om het even wat niet. Geen kwestie enkel die de optie u kiest is toont het zelfde beeld. Zodra u het raadsel hebt opgelost, zult u pop-up het zeggen Gelukwensen krijgen. Om opnieuw te spelen, onttrek O.k. Ik denk dit een pretspel zou kunnen zijn, vooral wanneer u kijkt om wat tijd te doden. Nochtans, vergt het desperately verschillende beeldopties! Hopelijk zullen wij die eigenschap in de volgende update zien! De stukken is beschikbaar door de iSpaziobron.

Stukken 1.0 Stukken 1.0 Stukken 1.0 Stukken 1.0 Stukken 1.0 Stukken 1.0


Gelijkaardige Artikelen:

Stukken 1.1 (812 meningen)

Update 0.86 van Caissa (1549 meningen)

15 (633 meningen)

Nieuwe App - iGo (1519 meningen)

Tangram Raadsel Pro - een Tangram Spel van het Raadsel (3518 meningen)

10 reacties op Stukken 1.0

  1. Lumberg zegt:

    Ik hoopte het niet alleen me was die niet een andere beelden kon openen. Ik hoop zij spoediger toevoegen. Ik hoop ook wij onze eigen beelden in de toekomst kunnen kiezen. Ik weet niet hoe moeilijk die zou moeten niettemin uitvoeren.

  2. netroach zegt:

    er zijn meer beelden allen u moet doen bent moeilijke situatietoestemmingen met ssh de zo mobiele gebruiker in /Applications/Pieces.app/current_game kan schrijven

    achting

    • fokai78 zegt:

      @netroach
      ssh'd en de toestemmingen zijn correct. Waar kan ik meer spelen krijgen? Of hoe heb ik tot degenen toegang in de omslag? Thx

    • netroach zegt:

      alle heb ik werd geplaatst /Applications/Pieces.app/current_game aan 777 gedaan

      er is een omslag Spelen met één of ander PNG in de toepassingsomslag.
      ik veronderstel, kunt u meer PNG binnen kopiëren :)

    • de lunch zegt:

      Dit werk voor me. Uiteinde hoewel - klik niet op het beeld riep Duimen `aangezien het geen beeld is en terug naar de Springplank die herhaaldelijk zal verpletteren, u vereist om current_game.png via ssh manueel te vervangen.

  3. Timo zegt:

    Plaatsend de rechten op 777 ook gewerkt voor me.

    Om de neerstorting te vermijden schrap enkel het dossier Duimen in de folder spelen, is het enkel thumbnailfile van vensters.

    U kunt uw eigen beelden via SSH in de spelen omslag uploaden, ook! Zet hen enkel in PNG met grootte 320×427 om

  4. Pingback: Kort iPhone-nieuws: De Stukken van Puzzelgame, Zwitserse iPhone3G krijgt mobiele TV, Essentiële tijdens WWDC 2008 Nieuws iPhoneclub.nl

  5. Pingback: verbindingen voor 2008-05-14 de Mening van Mijn Venster

  6. Pingback: Stukken 1.0 het Spel van het Raadsel | Het Podium van de aanraking

Verlaat een Antwoord

Uw e-mailadres zal niet gepubliceerd worden. De vereiste gebieden zijn duidelijk *

*

U kunt deze markeringen en attributen van HTML gebruiken: <a href= "" title= "" > <abbr title= "" > <acronym title= "" > <b> <blockquote cite= "" > <cite> <code> <del datetime= "" > <em> <i> <q cite= "" > <strike> <strong>