Nová anketa!

by 18.května 2008 od Brooke
Kategória: ankety
Tagy:

2 Komentáre
889 zobrazení

AppleiPhoneSchool Ok chlapi, že je čas na novú anketu! Posledný prieskum bol - Koľko iPhone / iPod Dotyky máte u vás doma rokmi? Nižšie sú uvedené výsledky založené na tom, kedy sme pridali anketu o týždeň.

Žiadny, ale že bude čoskoro zmení! (4%, 74 hlasov)
Žiadny (2%, 32 hlasov)
1 (60%, 1120 hlasov)
2 (22%, 411 hlasov)
3 (7%, 125 hlasov)
Viac ako tri (6%, 113 hlasov)
Celkom hlasujúcich: 1875

Máme dva iPhone v našej domácnosti ... onedlho ich bude viac (ak je nový iPhone prepustený!) Už sa nemôžem dočkať! Stále môžete hlasovať v tomto prieskume v našej Anketa Archív stránky . Môžete tiež hlasovať / zobraziť všetky minulé ankety o Anketa Archív stránky rovnako.

Tento prieskum je ten, ktorý bol na žiadosť jedného z našich vlastných členov tímu tu na AppleiPhoneSchool.com (dúfam, že to mám právo Adam!). Dajte nám vedieť o svojej skúsenosti SDK v komentároch!

Bude upgrade na IOS 4,1, keď sa uvoľňujú je to?

Zobraziť výsledky

Loading ... Načítavanie ...

Podobné články:

Nová anketa - Ako ste sa dozvedeli Apple iPhone školy? (720 zobrazení)

Nová anketa (803 zobrazení)

Nová anketa - iPhone 3G ... Čo budete robiť? (989 zobrazení)

Nová anketa! (1656 zobrazení)

Nová anketa - Na denné báz, keď ste väčšinou pravdepodobne účtovať váš iPhone alebo iPod Touch? (2280 zobrazení)

Komentáre

2 Reakcie na "novú anketu!"

  1. Ramy na 18.května 2008 13:52:

    Mi chýba možnosť: Nie, pretože nemám Mac. : (

    Odpoveď

  2. Fixačné dňa 19. mája 2008 12:32 am:

    Ahoj, mám dotaz .. Dostal som sa do SDK, ale ako mám vedieť, keď som bol prijatý na AppStore? Im prihlásení ako autor, im aj do AppStore, alebo aj potrebné vyplniť inej forme?

    Vďaka, fixačné

    Odpoveď

Prosím zanechať komentár nižšie ...
a ak chcete, aby pic ukázať sa váš komentár, choď si Gravatar !