iPhone iPad iOS 5 Tilbehør Nyheter App Forretning Eple Cydia Temaer Videoer Fotografi Spill Unger
4

Opensourcefood com

Opensourcefood Opensourcefood com Er en website som du sikte kan og i kan gjennomsøke oppskrifter. Det er hyggelig optimert for iPhone som lager det en stor måte kvikt å slå opp oppskrifter. “amazing Oppskrifter. Deilig Mat. Vakker Fotografi. Skapt og verdsatt av deg og medmat-elskere fra over hele verden. ” som De har nøyaktig rett på dette…the oppskrifter og fotografien er meget god ! Når du drar til Opensourcefood.com på din iPhone, vil få du en liste av 20 Nylig Populær Oppskrifter. Når du velger ut en oppskrift, vil du kunne se av hvem oppskriften ble forelagt, en liste av de nødvendige ingrediensene og instruksjonene på hvordan å lage oppskriften. Du kan også velge å sikte alle oppskriftene ved personen som forela den nåværende oppskriften ved å velge ut Sikter Alle Oppskrifter ved. Beste kjennetegnet av iPhone optimerte versjon av stedet er Letingen. Du kan gjennomsøke ved noen stikkord og som det vil føre opp oppskrifter som inneholder det ordet i tittelen. Den eneste undergangen er at er synes bare å føre opp 20 resultater og det er ikke noen måte å sikte mer. Det ville være hyggelig hvis det var en “more resultater” alternativ på slutten av listen.

Skjønt jeg liker iPhone optimerte versjon av website for kvikt slå opp oppskrifter…it mangler helt et par kjennetegn av det fulle stedet. På det fulle stedet kan du sikte nylig kommentarer, du Kan Bla oppskriftene, sikt den All Tid den Beste oppskriftene, sikt kommentarer på oppskriftene, gjennomsøk oppskriftene ved merker, gjennomsøk skjønt folket som er register på Opensourcefood.com og velg bare å se resultater som blir forelagt av en “pro.” som jeg ville elske ser noen av disse alternativene som er tilgjengelig på iPhone optimerte versjon av stedet Via lapper. Imidlertid selv om iPhone versjonen av stedet mangler noen alternativer, bruker jeg enda det mens en kvikk og lett måte å slå opp ny oppskrifter…which som jeg elsker gjør ! ! Undersøk det og la meg vet hva du tror. Under er noen screenshots og et par fotoer fra website.

Artikler liknende :

Bettycrocker 1,0 (0 sikter)

Summize – Twitter Leting (0 sikter)

Flickr – Nå Optimerte iPhone ! (0 sikter)

iFood Assistent – Oppskrifter, Fotoer og Instruktiv Videoer (0 sikter)

Delta er Nå iPhone/iPod Berøring Savvy (0 sikter)

4 Reaksjoner På Opensourcefood.com

  1. ‹› Paul sier :

    Meget kjølig Brooke ! Jeg liker hvordan dets vakkert som er fort på kant (that’s et oksymoron skjønt, “fast Kant”)

  2. ‹› John sier :

    Haha ja-stemme !
    Brooke, hvis i det hele tatt mulig, kunne du overprøve Appletap ?
    Det’s på Modmyifone kilde.
    Takk en bunt !

  3. ‹› Paopao sier :

    den qhat som jeg liker….

    jeg forberede m allerede….

Forlate et Svar

Din e-postadresse blir ikke publisert. Krevede felt er merket *

*

Du kan bruke disse HTML Merker og tilskriver : <en href =»» tittel =»»> <abbr tittel =»»> <akronymtittel =»»> <b> <blockquote siterer =»»> <siter> <kode> <del datetime =»»> <em> <jeg> <q siterer =»»> <slag> <sterk>