| Tilgjengelig i: Installer | Pris: Gratis |
Oppdateringen til versjon 2.0 av Poddle legger ganske mange nye funksjoner! Når du åpner programmet, vil du få en pop-up som forklarer hvordan man spiller spillet. Utseendet til hovedskjermen har ikke endret massevis derimot, er det noen nye funksjoner. Du vil merke at det er to grønne tappene på med gule og blå knagger. Den grønne plugger vil eksplodere når ballen treffer dem og de er verdt mer poeng. En annen endring jeg merke til er at rekorden din vises øverst til høyre på skjermen og poengsummen din for det aktuelle spillet er fortsatt vises øverst til venstre på skjermen. Ny-knappen i øvre høyre hjørne fungerer nå også, og vil starte et nytt spill når valgt. Meny-alternativet har også blitt oppdatert. Du kan nå velge mellom fem alternativer;? Hvordan, Temaer, Credits, Donate og Lukk. I temaene alternativet, Du kan velge mellom fire temaer for programmet. Det er seks temaer oppført imidlertid kun 1-4 er tilgjengelig. Det virker også som den grafikken har blitt forbedret med denne versjonen av programmet også. Nedenfor er en demo video av den nye versjonen av poddle og noen skjermbilder. Du kan få poddle gjennom ModMyiFone kilde .
Merk: programmet har også et nytt ikon!
Watch " poddle 2.0 "På din iPhone eller iPod Touch.



































Denne oppdateringen er stor og det er ut til å bli ganske morsomt spill, er alt vi trenger nå lyd som skal legges, og det vil være perfekt
Im egentlig ikke følelsen denne oppdateringen i det hele tatt. Bevegelsen til ballen har økt som gjør det vanskeligere å nyte ping ponging fra pinne til pinne. Jeg virkelig IKKE liker pop ups hver gang du skyter ballen din, og er det bare meg eller ikke ballen ikke sprette med riktig naturtro spretter den eldre versjonen hadde? Jeg vet jeg høres super kritisk, men jeg spiller dette hver eneste dag, og det plager meg at den nyere versjonen "i min mening" er ikke bedre, men, dens ledig så syk slutte å klage.