Tamlīdzīgi izstrādājumi:

Mainot savu Boot Logo bez Rejailbreaking (46248 skatījumi)

iTerminal 3,0 (3223 skatījumi)

iReboot, PowerManager, restartēt, Lock, Shutdown, Repring .... Kas ir atšķirība? (8566 skatījumi)

Restart / Respring apps pieejama Cydia (37659 skatījumi)

FontSwap - Maina Fonti uz Jūsu iPhone vai iPod Touch (16322 skatījumi)

78 Atbildes uz LogoMe 1.0.3

  1. Man bija tā pati problēma ar manu Ipod touch pēc instalēšanas šis pieteikums n saskaras daudz problēmas, lai atjaunotu iPod .... Zaudēja visu savu apps n failus no iPod ... mans ieteikums nemaina jebkuru logotipi, izmantojot šādu pieteikumu bcoz logo paliek tikai dažas sekundes ... tā, lai nodrošinātu, ka dažas sekundes nav risks ur ipod, ja atall tā strādāja maz peple.

  2. Fazyk saka:

    tas ir kāda problēma installin šo app līdz 3,0 FW. un tā pat Flashin attēlu. Ceru, ka autors wil labotu šo jautājumu un atjaunina to Cydia drīz

  3. Aljohn saka:

    Es uzinstalēju to my ipod touch 2g, un tagad mans ipod touch neieslēdzas, reboot, atjaunošanas, ne mana datora atzīt. Man, lūdzu, palīdzību šeit?

  4. Kāds saka:

    Haha Tas, ko jūs guys get par jailbreaking.

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti *

*

Jūs varat izmantot šos HTML tagiem un atribūtiem: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>